Vacatures

Hier vindt u de vacatures voor nucleair geneeskundigen (in opleiding) die Bureau NVNG heeft ontvangen met het verzoek tot plaatsing op de website.

Tot: zondag, 01 oktober, 2023
FTE: 0,8 - 1,0
Ziekenhuis: Kantonsspital Winterthur
Plaats: Winterthur, Zwitserland

Het team van Kantonsspital Winterthur in Zwitserland is op zoek naar een nucleair geneeskundige. Per 1 september 2023, of eerder in overleg.

Tot: woensdag, 31 mei, 2023
FTE: 0.6 - 1
Ziekenhuis: MRON B.V. (MST)
Plaats: Enschede

MRON B.V. zoekt voor standplaats Medisch Spectrum Twente een nucleair radioloog (0.6 – 1 fte).

Tot: zaterdag, 03 juni, 2023
Ziekenhuis: Ziekenhuis Gelderse Vallei
Plaats: Ede

Vanwege uitval van één van onze collega’s is de afdeling nucleaire geneeskunde per direct op zoek naar een waarnemend nucleair geneeskundige/nucleair radioloog. De verwachting is dat de waarneming zal duren tot en met augustus 2023.

Tot: zondag, 07 mei, 2023
FTE: 36 - 48 uur per week
Ziekenhuis: UMCG
Plaats: Groningen

Binnen de afdeling Nucleaire Geneeskunde & Moleculaire Beeldvorming (NGMB) zijn we op zoek naar een enthousiaste en bevlogen nucleair geneeskundige danwel nucleair radioloog ter versterking van ons team.

Tot: dinsdag, 08 november, 2022
FTE: 0,8 - 1 fte
Ziekenhuis: Antoni van Leeuwenhoek
Plaats: Amsterdam

Onze afdeling

Het Antoni van Leeuwenhoek (NKI-AVL) is een ziekenhuis voor oncologische zorg en een onderzoeksinstituut dat landelijke bekendheid geniet. Innovatie in zorg, onderzoek en onderwijs zijn in dit Comprehensive Cancer Center (...